Procedūros

 

 

 
Procedūros kurias gali jums pasiūlyti jūsų kosmetologas su SeboCalm kosmetika
Intensyviai raminanti ir drėkinanti procedūra
 
Odos drėgmės praradimas yra didžiulis mūsų priešas ir įvairiais lygiais pažeidžia iki 98 % visų žmonių. Tai pasireiškia odos šerpetojimu, įsitempusia oda, raukšlių susidarymu ir ankstyvu odos senėjimu.
 
Kokia yra sudrėkinta oda? :
 
Raginio sluoksnio drėkinimas užtikrina odos komfortą ir sveikatą. Yra vienodas vandens kiekis sudrėkintos odos raginiame sluoksnyje (13%) ir dermoje (70%), to pasiekiama sunormalizavus pusiausvyrą tarp išgarinimo ir vandens sulaikymo odoje.
Graži oda yra gerai sudrėkinta oda. Ji yra švelni, spindinti, elastinga ir lygi.
Neretai kosmetologai susiduria su jautria savo klientų oda.
 
Kas būdinga jautriai odai?
 
Jautri, dirgli oda reaguoja ūmiau nei sveika oda, ji yra hiperreaktyvi. Jaučiamas
perštėjimas, karštis, dilgčiojimas ir niežėjimas (rečiau), kartais lydimi odos paraudimo. Pirmiausia, jautrios ir dirglios odos epidermio barjerinė funkcija yra pažeista. Dėl šio reiškinio oda tampa išsausėjusi ir pro ją lengvai prasiskverbia įvairios potencialiai dirginančios medžiagos.
 
Kaip kosmetologas gali padėti odoms turinčioms išvardintų problemų?
 
SeboCalm siūlo intensyviai drėkinančią ir raminančią procedūrą jautriai, dehidratavusiai, sudirgusiai, seborėjinei odai. Be abejo tinka ir sveikai visų tipų odai kaip intensyviai drėkinanti procedūra.
 
Koks yra salone atliekamos raminančios drėkinančios procedūros tikslas?
 • Kuo geriau nuraminti odą. 
 • Nuslopinti paraudimą ir sumažinti niežulį bei diskomfortą.
 • Pagerinti odos higieną.
Maksimaliai pridrėkinti odą.
 
Senėjimą stabdanti jautrios odos procedūra
 
Odos senėjimas – nesustabdomas procesas, bet jį galima sulėtinti. Senėjimas yra susijęs su mažėjančiu kolageno kiekiu dermoje. Oda praranda lankstumą ir gebėjimą išsaugoti drėgmę. Tampa sausesnė ir plonesnė, kadangi natūralūs regeneracijos procesai sulėtėja.
Pirmiausia, natūraliai atsiradusios raukšlės yra plonos ir kinta. Pasirodo minimalių raukšlių: nosies ir lūpų raukšlės, raukšlės apie akis (žąsų kojelės), antakių suraukimo raukšlės, kaktos raukšlės (pykčio/rūpesčio raukšlės). Oda pasidaro sausesnė: šiurkštesnė, išblyškusi. Dėl drėgmės stokos gali odą pradėti traukti, atsirasti pleiskanojimas. Sumažėja odos elastingumas, stangrumas, pradeda nykti kolagenas ir raukšlės išryškėja ant skruostų, vokų, kaktos ir kaklo. Senstant odai, lėtėja regeneracija (odos ląstelių atsinaujinimas), grubėja odos raginis sluoksnis. 
Procedūroje naudojamas aukštos kokybės ypač švarus kolagenas. Kolageno kaukės pasižymi ypač stipriu drėkinamuoju poveikiu, o taip pat raminamuoju, kas reikalinga jautriai odai.
Kolagenas pagamintas naujausių technologijų pagalba (šaldymo-džiovinimo technologija). Dėka jų, aktyvios veikliosios medžiagos išlieka stabilios nenaudojant konservantų. Tai ypač aktualu kosmetikos produktams skirtiems jautriai odai.
Fizika, bet ne chemija yra pagrindinis gamybos technologijos principas.
 
Koks yra salone atliekamos senėjimą stabdančios jautrios odos procedūros tikslas?
 • Brandžiai odai (visų tipų), kuriai reikia tonizuojančios, senėjimą stabdančios ir stangrinančios procedūros. Linkusiai į smulkias raukšleles ir gilias raukšles.
 •  Atkuria reikiamą odos drėgmę, optimaliai drėkina epidermį, atstato odos elastingumą, skaistumą, lygina ir jaunina odą. 
 • Palaispniui mažėja paviršinės, o taip pat ir giliosios raukšlės. 
 • Ramina sudirgusią odą. Tinka atstatyti odos drėgmę po saulės vonių. 
 
 
Priešraukšlinė skaistinanti procedūra
 
Veiksniai, darantys didžiausią įtaką odos skaistumui 
 • Odos priežiūra. Jei odai trūksta skaistumo, tai gali būti netinkamos odos priežiūros arba, dar blogiau, jos stokos pasekmė. 
 • Mityba.  Neracionali mityba, badavimas, būtinų organizmui medžiagų trūkumas daro įtaką ir mūsų odos būklei. 
 • Stresas bei poilsio trūkumas.  Nenuostabu, kad įtempta dienotvarkė, pervargimas, emocinis išsekimas, miego, judėjimo bei buvimo gryname ore stoka neigiamai veikia sveikatą bei savijautą, tačiau šie veiksniai odos būklei turi ne mažesnės įtakos – ne veltui sakoma, kad žmonių gyvenimo būdas atsispindi jų veiduose. 
 • Žalingi įpročiai.  Ko gero, kiekviena ilgesnį laiką rūkanti moteris pastebėjo šio įpročio žalą odai – ji tarsi papilkėja, greičiau sensta. Alkoholis – taip pat didelis odos priešas, tad, jei norite turėti skaisčią odą, pravartu šių žalingų įpročių vengti. 
 
Koks yra salone atliekamos procedūros tikslas?
 • Procedūros metu naudojamos priemonės intensyviai drėkina ir suminkština raginį epidermio sluoksnį, įsiskverbia į epidermio gilumą, todėl odoje suaktyvėja maitinančios ir drėkinančios medžiagos. Oda tampa pastebimai skaistesnė.
Procedūros metu naudojama priešraukšlinė skaistinamoji kaukė „Perlas“ su perlų milteliais.
Perlas turi „gyvenimo katalizatoriaus“ savybių. Nuo senų senovės perlų milteliai buvo itin vertinami dėl jų sudėtyje esančių mineralų, baltymų ir amino rūgščių. Tad nieko keisto, kad buvo sukurta perlų terapija, kuri odą drėkina, lygina, skaistina. Tokiu būdu deguonis lengviau patenka į audinius, detoksikuojamas, ir oda tampa ypatingai minkšta, skaisti, švelni bei lygi.
 
 
Riebios odos raminanti procedūra
 
Riebi oda reikalauja daug priežiūros. Odos tipo pakeisti negalime, tačiau kruopščiai prižiūrint veido odą bei naudojant tinkamas priežiūros priemones galime išvengti nepageidaujamų spuogų, inkštirų atsiradimo, sumažinti blizgesį.
Kadangi riebią odą dažnai beria, atsiranda uždegiminių spuogų ir odos paraudimų, ši oda yra storesnė nei kito tipo, jos priežiūrai puikiai tinka priemonės su Negyvosios jūros purvu.
 
Kokie yra salone atliekamos procedūros tikslai?
 • Švelnus negyvųjų ląstelių šveitimas ir ląstelių atsinaujinimo stiprinimas.
 • Intensyvus drėkinimas.
 • Uždegimo mažinimas, raminimas.
 • Riebios odos blizgėjimo mažinimas.
 • Individuali priežiūros programa po procedūros kiekvienam atvejui.
 • Lengva komedonų ekskrecija.
 
Kaip ir kitose SeboCalm procedūrose, taip ir šioje yra naudojama ir Raminamoji drėkinamoji želė. Tai natūralus išsigelbėjimas visų tipų odas turintiems klientams, o ypač riebią odą turintiems žmonėms, nes puikiai drėkina odą ir sutraukia poras, tačiau nepalieka riebumo jausmo.
 
 
SeboCalm procedūra su MATRIGEL ®
 
MATRIGEL® biomatrix pagamintapagal patentuotą gamybos technologiją. Ypatingo gamybos būdo metu vanduo iš medžiagų pašalinamas šaldymo - džiovinimo metodu, taip apsaugomos veikliosios medžiagos nuo jų suirimo. Šio metodo dėka išvengiama naudoti chemines koncervuojančias medžiagas ir išlaiko produktą ne tik švariu, saugiu bet ir stabiliu.
Biomatrix pagaminta taip, kad būtų išlaikytas ne tik aktyviųjų medžiagų stabilumas, bet ir gera skvarba į odą. Tai veikliųjų medžiagų trimatė struktūra su ypatinga nauda.
Virsdama geliu ant odos, nuo pirmo momento odą daro švelnią, skaisčią ir atstatytą.
SeboCalm kosmetika siūlo 2 tipų Matrigel ®.
Su Vitaminu C: Vitaminas C gerai žinomas, bet dažnai naujai atrandamas kaip ypač odai gerą poveikį suteikiantis vitaminas.
Vitaminas C ypač reikalingas toms ląstelėms kurios gamina kolageno skaidulas. Taip pat vitaminas C svarbus tarpląstelinės medžiagos formavimuisi ir hialurono rūgšties atsakingos už drėgmę sintezei. Matrigel ® sudėtyje esantys dumbliai papildomai pridrėkina odą.
MATRIGEL® su vitaminu C poveikis:
 • Mažina melanino gamybą, šviesi veido oda išlieka ilgiau
 • Stimuliuoja pavargusią, papilkėjusią odą
 • Oda pastebimai pašviesėja, tampa elastingesnė
 • Apsaugo odą ir lėtina jos senėjimo procesus
Bandymų rezultatai naudojant MATRIGEL®vitaminu C parodė stiprų odos balinimo efektą ir rezultatą. Tai odos šviesinimas ir skaistinimas masažo metu.
Su ikrų ekstraktu - puikus senėjimą stabdantis poveikis.
Dėka sudėtyje esančių dumblių puikiai drėkina ir ramina. Ikrai – vertingų baltymų ir amino rūgščių, mineralų ir vitaminų A ir D šaltinis.
MATRIGEL® su ikrų ekstraktu gerina odos regeneraciją, stiprina odos audinių atstatomąjį poveikį, o taip pat aktyvi odos senėjimo procesus stabdanti medžiaga. Gerina odos tonusą.
 
MATRIGEL® su ikrų ekstraktu poveikis:
 • Stimuliuoja pavargusią, papilkėjusią odą
 • Oda pastebimai tampa elastingesnė, prisotinta drėgmės
 • Apsaugo odą ir lėtina jos senėjimo procesus, gerina regeneraciją
 
SeboCalm putų kaukių terapija
Tai nauja kosmetinė koncepcija.
Ši novatoriška putų kaukė greitu bei matomu rezultatu. Siūloma 2 rūšių putų kaukės: su citrinų ekstraktu ir ikrų ekstraktu.
 
Putų kaukė su citrinų ekstraktu:
Suteikia odai tonizuojantį, valantį bei skaistinantų poveikį. Puikiai tinka kombinuotai, riebiai veido odai.
 
Odos skaistinimui:
Laimas bei citrina pilni Vitamino C bei AHA, skaistina bei šviesina odą , apsaugo ląsteles nuo oksidacijos.
 
Tonizuojantis poveikis:
Citrusiniai vaisiai taip pat svarbūs odai dėl jų eterinių aliejų. Limonenas (išgautas iš citrinos) pasižymi stimuliuojančiu bei tonizuojančiu veikimu.
 
Putų kaukė su ikrų ekstraktu:
 
Atstatomasis poveikis
Ikrai yra puikus energizuojančių medžiagų šaltinis. Pagrindinė mežiaga yra Vitalline su fosfolipidais, fosfoproteinais ir mikro elementais. Jie atsakingi už drėkinimą, taip pat veikdami sinergetiškai stimuliuoja odos ląsteles, gerina regeneraciją ir ląstelių metabolizmą. Ši ikrų kaukė daro odą švytinčią, skaisčią.
 
Senėjimą stabantis poveikis
Ikrų ekstraktas turi stiprų antioksidacinį poveikį, savo sudėtyje turi natūralaus tokoferolio. Tokoferolis turi priešraukšlinį ir senėjimą stabdantį poveikį, gerina odos elastingumą.
Putų kaukės yra iš grynai natūralių žaliavų, be dažiklių.