Paieška

 

Seminarai Kauno mieste

 

 Seminarai kosmetologams

 

pHformula
Kovo 27d. pHformula seminaras I-as lygis, dar nedirbantiems su pHformula kosmetologams. Lektorė: Monika Launikaitytė. Tema: A.G.E.+M.E.L.A.   produktų ir procedūrų teorija, procedūrų demonstracija. Dėl seminaro vietos, trukmės kreipkitės į projektų vadovę Agnę 865970354.
 
 
Gegužės 02d. pHformula seminaras, nauja koncepcija. Jau dirbantiems kosmetologams su pHformula kosmetika. Lektorės: Monika Launikaitytė ir Violeta Verbelytė. Dėl seminaro vietos, trukmės ir kitos informacijos kreipkitės į projektų vadovę Agnę 865970354.
 
SeboCalm
 
 
 
Birželio 04d.   SeboCalm seminaras su lektore Violeta Verbelyte. Dėl seminaro vietos, trukmės kreipkitės į projektų vadovę Agnę 865970354.
Mary Cohr
 
Balandžio 17d. Mary Cohr seminaras. Lektorės: UAB Medical beauty kolektyvo narės Agnė Kalnutė ir Raminta Mogilaitė. Dėl seminaro vietos, trukmės ir kitos informacijos kreipkitės į projektų vadovę Agnę 865970354.

 
 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Nesutinku