Paieška

 

Seminarai Klaipėdos ir Šiaulių miestuose

 

 Seminarai kosmetologams

 

pHformula
 
Gegužės 14d. pHformula seminaras Klaipėdoje, nauja koncepcija. Jau dirbantiems kosmetologams su pHformula kosmetika. Lektorės: Monika Launikaitytė ir Violeta Verbelytė. Dėl seminaro vietos, trukmės ir kitos informacijos kreipkitės į pardavimų vadybininkę Robertą tel. Nr. 865993191.
 
SeboCalm
Kovo 22d. SeboCalm seminaras su lektore Violeta Verbelyte. Dėl seminaro vietos, trukmės kreipkitės į pardavimų vadybininkę Robertą tel. nr. 865993191
 
 
Mary Cohr
Kovo 25d.       Mary Cohr seminaras Klaipėdoje . Lektorės: UAB Medical beauty kolektyvo narės Agnė Kalnutė ir Raminta Mogilaitė. Tema: Teorija ir demonstracija Dermopeel + Age Repair procedūrų. Dėl seminaro vietos, trukmės ir kitos informacijos kreipkitės į pardavimų vadybininkę Robertą tel. Nr.: 865993191.
 
Birželio 03d. Mary Cohr seminaras Šiauliuose. Lektorės: UAB Medical beauty kolektyvo narės Agnė Kalnutė ir Raminta Mogilaitė. Tema: Age Firming procedūros teorija ir demonstracija. Dėl seminaro vietos, trukmės ir kitos informacijos kreipkitės į pardavimų vadybininkę Robertą tel. Nr.: 865993191.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Nesutinku