Apie Mary Cohr prekės ženklą

Tai prancūzų prekės ženklas, pasaulio grožio rinkos viršūnėje skaičiuojantis jau 50 – tus metus. Visi „Mary Cohr“ produktai yra gaminami iš kokybiškų, išskirtinai prancūziškų sudedamųjų medžiagų, kurių tarpe nėra sintetinių konservantų ir genetiškai modifikuotų produktų. „Mary Cohr“ – tai preciziškas profesionalumas, mokslo įrodytas efektyvumas ir garantuotas rezultatas.

„Mary Cohr” odos priežiūros priemonės sukurtos ir pagamintos aukštųjų mokslo technologijų pagalba, farmacinius standartus atitinkančioje nuosavoje savo vardo laboratorijoje laikantis griežtų farmacijos standartų. Produktai sukurti pasitelkiant gamtos mokslus kartu su pažangiausiomis kosmetologijos žiniomis.
„Mary Cohr” laboratorijai bei gamyklai yra suteikti aukščiausios kokybės sertifikavimo standartai, kurie įrodo geros gamybos praktikos (GMP) reikalavimus, reikalingus produktų kokybei bei aplinkos apsaugai užtikrinti: sterili švara, nuolat stebimas švarus vanduo, dviguba svorio kontrolė ir kiekvieno produkto atsekamumas. Dėka farmacinių standartų „Mary Cohr” kompanija įsipareigojusi skirti ypatingą dėmėsį nuolatinei pažangai ir dėti pastangas dar aukštesnių standartų laikymuisi. Siekdama įvertinti savo produktų ir procedūrų efektyvumą, „Mary Cohr” mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros centre įkūrė bandomąjį institutą, kuris nuolat įvertina naujus aktyvius principus, grindžiamus naujausiais mokslo pasiekimais, siekiant tobulinti produktų formules ir odos priežiūros produktų veiksmingumą.