SeboCalm procedūra su MATRIGEL®

MATRIGEL® biomatrix pagaminta pagal patentuotą gamybos technologiją. Ypatingo gamybos būdo metu vanduo iš medžiagų pašalinamas šaldymo – džiovinimo metodu, taip apsaugomos veikliosios medžiagos nuo jų suirimo. Šio metodo dėka išvengiama naudoti chemines koncervuojančias medžiagas ir išlaiko produktą ne tik švariu, saugiu bet ir stabiliu. Biomatrix pagaminta taip, kad būtų išlaikytas ne tik aktyviųjų medžiagų stabilumas, bet ir gera skvarba į odą. Tai veikliųjų medžiagų trimatė struktūra su ypatinga nauda. Virsdama geliu ant odos, nuo pirmo momento odą daro švelnią, skaisčią ir atstatytą.

SeboCalm kosmetika siūlo 2 tipų MATRIGEL®.

Su Vitaminu C: Vitaminas C gerai žinomas, bet dažnai naujai atrandamas kaip ypač odai gerą poveikį suteikiantis vitaminas. Vitaminas C ypač reikalingas toms ląstelėms kurios gamina kolageno skaidulas. Taip pat vitaminas C svarbus tarpląstelinės medžiagos formavimuisi ir hialurono rūgšties atsakingos už drėgmę sintezei. MATRIGEL® sudėtyje esantys dumbliai papildomai pridrėkina odą.
MATRIGEL® su vitaminu C poveikis:

  • Mažina melanino gamybą, šviesi veido oda išlieka ilgiau
  • Stimuliuoja pavargusią, papilkėjusią odą
  • Oda pastebimai pašviesėja, tampa elastingesnė
  • Apsaugo odą ir lėtina jos senėjimo procesus 33

Bandymų rezultatai naudojant MATRIGEL® vitaminu C parodė stiprų odos balinimo efektą ir rezultatą. Tai odos šviesinimas ir skaistinimas masažo metu.

Su ikrų ekstraktu – puikus senėjimą stabdantis poveikis. Dėka sudėtyje esančių dumblių puikiai drėkina ir ramina. Ikrai – vertingų baltymų ir amino rūgščių, mineralų ir vitaminų A ir D šaltinis.
MATRIGEL® su ikrų ekstraktu gerina odos regeneraciją, stiprina odos audinių atstatomąjį poveikį, o taip pat aktyvi odos senėjimo procesus stabdanti medžiaga. Gerina odos tonusą.
MATRIGEL® su ikrų ekstraktu poveikis:

  • Stimuliuoja pavargusią, papilkėjusią odą
  • Oda pastebimai tampa elastingesnė, prisotinta drėgmės
  • Apsaugo odą ir lėtina jos senėjimo procesus, gerina regeneraciją