Senėjimą stabdanti jautrios odos procedūra

Odos senėjimas – nesustabdomas procesas, bet jį galima sulėtinti. Senėjimas yra susijęs su mažėjančiu kolageno kiekiu dermoje. Oda praranda lankstumą ir gebėjimą išsaugoti drėgmę. Tampa sausesnė ir plonesnė, kadangi natūralūs regeneracijos procesai sulėtėja.

Pirmiausia, natūraliai atsiradusios raukšlės yra plonos ir kinta. Pasirodo minimalių raukšlių: nosies ir lūpų raukšlės, raukšlės apie akis (žąsų kojelės), antakių suraukimo raukšlės, kaktos raukšlės (pykčio/rūpesčio raukšlės). Oda pasidaro sausesnė: šiurkštesnė, išblyškusi. Dėl drėgmės stokos gali odą pradėti traukti, atsirasti pleiskanojimas. Sumažėja odos elastingumas, stangrumas, pradeda nykti kolagenas ir raukšlės išryškėja ant skruostų, vokų, kaktos ir kaklo. Senstant odai, lėtėja regeneracija (odos ląstelių atsinaujinimas), grubėja odos raginis sluoksnis. Procedūroje naudojamas aukštos kokybės ypač švarus kolagenas. Kolageno kaukės pasižymi ypač stipriu drėkinamuoju poveikiu, o taip pat raminamuoju, kas reikalinga jautriai odai. Kolagenas pagamintas naujausių technologijų pagalba (šaldymo-džiovinimo technologija). Dėka jų, aktyvios veikliosios medžiagos išlieka stabilios nenaudojant konservantų. Tai ypač aktualu kosmetikos produktams skirtiems jautriai odai. Fizika, bet ne chemija yra pagrindinis gamybos technologijos principas.

Koks yra salone atliekamos senėjimą stabdančios jautrios odos procedūros tikslas?

  • Brandžiai odai (visų tipų), kuriai reikia tonizuojančios, senėjimą stabdančios ir stangrinančios procedūros. Linkusiai į smulkias raukšleles ir gilias raukšles.
  • Atkuria reikiamą odos drėgmę, optimaliai drėkina epidermį, atstato odos elastingumą, skaistumą, lygina ir jaunina odą.
  • Palaipsniui mažėja paviršinės, o taip pat ir giliosios raukšlės.
  • Ramina sudirgusią odą. Tinka atstatyti odos drėgmę po saulės vonių.