Ingrida ir Donata

"Medical beauty" įkūrėjos

Apie mus

Esame patyrusi, aktyvi ir auganti įmonė, jau daugiau nei dešimtmetį užsiimanti didmenine profesionalios kosmetikos prekyba. Pirmasis prekės ženklas, kurį įvežėme į Lietuvos bei Latvijos grožio industrijos rinką – Izraelyje gaminama ir ten lyderiaujanti dermatologinė kosmetika jautriai odai „SeboCalm”. Tai „greitoji pagalba“ ne tik seborėjiniu dermatitu, rozacija ar kitomis odos ligomis sergantiems žmonėms, bet ir tiems, kurių oda sveika, tačiau jautri ir alergiška.

Prestižinės profesionalios prancūzų kosmetikos “Mary Cohr” vardą garsiname beveik dešimt metų. „Mary Cohr” jau pusę amžiaus kuria ir testuoja produktus nuosavoje savo vardo laboratorijoje, kas yra itin reta naujai besikuriantiems kosmetikos prekės ženklams.

„pHformula” produkciją, neabejojame, žino kiekviena kosmetologė. Tai ištisa odos atnaujinimo sistema, sėkmingai sprendžianti odos problemas, tokias kaip aknė, rožinė, pigmentacija ir priešlaikinis odos senėjimas. 30-ties metų intensyvaus mokslo ir tyrimų rezultatas – vaisto ir kosmetikos derinys, kurį drąsiai vadiname vienu pažangiausių ir efektyviausių, esančių šiandieninėje kosmetikos rinkoje. Mūsų įmonė „pHformula” prekės ženklą atstovauja ne tik Lietuvoje, bet kaimyninėje Latvijoje. 

Esame dėkingos kiekvienam už bendradarbiavimą ir pasitikėjimą!