C.R. atkuriamasis veido kremas (C.R. recovery)

pHformula C.R. recovery veido kremas yra specialiai sukurtas naudoti kartu su pHformulos atnaujinančiomis procedūromis. Unikalus aktyviųjų medžiagų derinys padeda greičiau atstatyti ir palaikyti gerą odos būklę, lėtina odos senėjimą.

INDIKACIJOS

Visiškas nesveikos odos atstatymas
Chroninis odos raudonis
Teleangiektazija rozacijos tipas
Aktininė keratozė I-IV

PAGRINDINĖS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Retinolis – ilgalaikis vitamino A naudojimas mažina chroninį veido raudonį susijusi su rozacija ir odos jautrumu. Vitamino A trūkumas odoje iššaukia minėtas problemas.

Niacinamidas – išlaiko vandens lygį epidermyje, stiprina odos imunitetą. Gerina keramidų sintezę ir stimuliuoja keratinocitus, stiprina hidrolipidinę plėvelę, mažina odos reaktyvumą.

Laktobioninė rūgštis – veikia kaip inhibitorius – mažina raukšlių gylį, gerina odos elastingumą, gerina odos būklę. Ši rūgštis suteikia odai daug privalumų: gerina ląstelių atsinaujinimo laiką ir antioksdacines funkcijas, greitina žaizdų gijimą, yra stiprus drėkiklis ir vandens surišėjas, formuoja hidrolipidinę plėvelę ir suteikia odai priešuždegiminį poveikį.

Azeloglicinas – gautas iš folio rūgšties. Didina drėkinimo ir priešuždegiminį poveikį. Yra keratolitikas ir komedolitikas, padeda normalizuoti ląstelių veiklą folikuluose.

PH – DVC™ (pHformula patentuotas kompleksas) – dar vadinamas skvarbą gerinantis
kompleksas. Naudojamas pHformula produktų ir procedūrų sudėtyje kaip laidininkas, sustiprina
aktyviųjų medžiagų prasiskverbimą.

NAUDOJIMAS

Naudokite pHformula atnaujinančių procedūrų kurso metu, taip pat atstatymo laikotarpiu po atlikto procedūrų kurso. Taip pagerinsite ir išlaikysite odos atnaujinimo rezultatus. Tepkite kremą vieną ar du kartus dienoje, vadovaukitės jūsų pHformulos specialisto patarimais. Visada tepkite pHformula C.R recovery veido kremą ant švariai nuvalytos veido odos. Nenutraukite pHformula C.R. recovery veido kremo naudojimo ir pHformulos procedūrų kurso metu, nebent jūsų grožio specialistas patars kitaip.
VIDUTINIO STIPRUMO POVEIKIS: tepkite vakare (kiekvieną vakarą).
INTENSYVIAM POVEIKIUI: ryte ir vakare (kiekvieną dieną ryte ir vakare).

Talpa – 30 ml.
Kur įsigyti?