N.E.C.K. atstatomasis kaklo kremas (N.E.C.K. recovery)

Sukurtas unikaliai adaptuoto glikoproteinų komplekso pagrindu, kad maksimaliai stangrintų, stiprintų, mažintų kaklo ir dekolte odos suglebimą. Kremas gerina odos elastingumą, palaiko drėgmės balansą, tuo pačiu ir gerina odos išvaizdą.

Pagrindinės veikliosios medžiagos

Odos elastingumą gerinantis kompleksas – išgautas iš išvalytų sezamo molekulių. Kompleksas gerina ir pagreitina odos stangrinimą ir elastingumą. Turi intensyvų drėkinamąį poveikį.

Glikoproteinų kompleksas – turtingas glikoproteinų ir išvalytų polisacharidų. Skatina kolageno I sintezę, gerina odos drėgmės lygį ir jos elastingumą.

Cyto-Stim – gerina ląstelių regeneraciją skatinant ląstelių dalijimąsi (citostimuliacija). Aktyvėjant fibroblastų veiklai aktyviau gaminasi kolagenas ir elastinas.

Hialurono rūgštis – intensyvus drėkinimas

PH –DVC TM (pHformula patentuotas kompleksas) – dar vadinamas skvarbą gerinantis kompleksas. Naudojamas pHformula produktų ir procedūrų sudėtyje kaip laidininkas, sustiprina aktyviųjų medžiagų prasiskverbimą, mažina odos sudirgimą.

Naudojimas

Skirtas naudoti esant kaklo ir dekolte odos suglebimui, raukšlėms, pirmalaikiam senėjimui, išryškėjus pigmentacijai, praradus odos elastingumą. Tepti kaklo ir dekolte odą 1-2 kartus dienoje kiekvieną dieną. Nenutraukti kremo naudojimo pHformula odos atnaujinimo procedūrų metu.

Talpa – 50 ml.
Kur įsigyti?